sobota, 25 kwietnia 2015

Folkowa półka

Kiedy zobaczyłam temat kwietniowego wyzwania szuflady, pomyślałam, że to coś dla mnie. Ten temat to polski folklor.
Pod koniec zeszłego roku nasze książki przestały się mieścić na jednym regale, więc trzeba było dokupić następny. Czasami wydaje mi się, że książki mnożą nam się jak króliki, półki im nie starczają i panoszą się wszędzie, a jeszcze nie skończyłam przywozić tych, które trzymam u rodziców.Wyzwanie dało mi kopa do zrobienia rzeczy, którą planowałam już od jakiegoś czasu. Dodatkową inspiracją były dla mnie warsztaty tańców tradycyjnych zorganizowanych przez białostocki WOAK, w których uczestniczyłam w zeszły weekend. Do tańca przygrywał Janusz Prusinowski Kompania. W sobotni wieczór po warsztatach był jeszcze koncert i potańcówka. Po prostu świetna zabawa.Pomalowałam jedną z listew trzymających regał na biało i ozdobiłam wzorem inspirowanym wycinanką łowicką.


Gdzieniegdzie spod białej farby między spękaniami prześwituje niebieska. Zastanawiam się czy nie pójść dalej i ozdobić w ten sposób jeszcze drugą przednią listwę w wyższym regale i obie w niższym.
5 komentarzy:

 1. Świetby pomysł!
  Bardzo fajnie to wygląda.
  Witam w Szufldowym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyszła Ci ta listwa - bardzo efektowna! Może faktycznie powinnaś dorobić pozostałe listwy...Powodzenia w wyzwaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł ślicznie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł.Dziękuję za udział w wyzwaniu Szuflady.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super!
  Dziękuję za udział w Wyzwaniu :)

  OdpowiedzUsuń