czwartek, 12 listopada 2015

Pamiątka Chrztu Świętego

Upłynęło już sporo czasu odkąd wykonałam tę pracę. Chrzciny Kacperka, na które była przeznaczona odbyły się 15 sierpnia. Obfotografowałam ją, wręczyłam i na jakiś czas zapomniałam.
Pamiątkowy album wykonałam na bazie wyprodukowaną przez Latarnię Morską. Okładkę ozdobiłam tekturką z odpowiednim napisem, srebrnym krzyżykiem i kwiatami. 


Całość jest utrzymana w różnych odcieniach niebieskiego. Bazę pomalowałam farbami akrylowymi i spryskałam w niektórych miejscach mgiełkami. Tak samo postąpiłam z tekturowymi guziczkami pojawiającymi się na niektórych ze stron. Poza tym użyłam papierów, dziurkaczy brzegowych i błękitnych perełek w płynie.Na kilku stronach wykorzystałam też pieczątki. Na przykład na okładce obok papierowych kwiatków pojawiają się odbite srebrnym tuszem listki. Tym samym tuszem przybrudziłam też brzegi tylnej okładki.Album spięłam metalowymi kółkami. Całości dopełniła kokarda w biało - niebieską kratkę. A skoro o kratce mowa, zgłaszam do wyzwania Pracowni Rękodzieła SZOK, a ze względu na użyte materiały, również do wyzwania Latarni Morskiej. I jeszcze na linkowe party na Diana Art.

5 komentarzy:

 1. Będzie ciekawą pamiątką!
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Pracowni Rękodzieła SZOK:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa praca :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu PR Szok :-)
  Pozdrawiam serdecznie, Padoriaa

  OdpowiedzUsuń